Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

13.4. Jarní běh pro zdraví i dětské závody Podrobnosti
21.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
11.5. Wolfs Race Železná i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (45)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-98 z celkem 98   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram728 (0) 4
2. Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči725 (0) 4
3. Povalová Eva 1984 710 (0) 4
4. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram595 (0) 3
5. Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz559 (0) 4
6. Stibalová Petra 1976 brouky521 (0) 4
7. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká508 (0) 3
8. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram500 (0) 3
9. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun492 (0) 3
10. Jandurová Iva 1985 za sebe468 (0) 3
11. Gregorová Daniela 1974 Komárov452 (0) 3
12. Kafková Lucie 1982 Zdice452 (0) 3
13. Svobodová Dana 1952 Příbram417 (0) 4
14. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška412 (0) 3
15. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd390 (0) 3
16. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha371 (0) 2
17. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram338 (0) 3
18. Hartmanová Stanislava 1958 ---331 (0) 3
19. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun279 (0) 2
20. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 247 (0) 2
21. Reschová Pavla 1974 Střela Žebrák247 (0) 2
22. Turečková Jana 1968 TK Bohutín241 (0) 2
23. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan238 (0) 2
24. Kárová Iveta 1977 Maratonci205 (0) 2
25. Hasmanová Lenka 1981 Újezd202 (0) 2
26. Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
27. Aschermannová Petra 1993 OK Kamenice200 (0) 1
28. Beshirová Carmen 1998 SK Zdice195 (0) 1
29. Rešlová Libuše 1974 Újezd194 (0) 2
30. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák190 (0) 1
31. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!188 (0) 2
32. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd186 (0) 2
33. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice185 (0) 1
34. Poborská Helena 1978 Kerteam185 (0) 1
35. Sirůčková Jana 1980 Příbram182 (0) 2
36. Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb180 (0) 1
37. Hořejšová Hana 1960 Příbram174 (0) 2
38. Charvátová Věra 1978 Kvaň174 (0) 2
39. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň172 (0) 1
40. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun172 (0) 1
41. Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost168 (0) 1
42. Hašková Petra 1995 Černošice168 (0) 1
43. Pálková Karolína 2001 Střela Žebrák164 (0) 1
44. Čížková Hana 1980 Praha 4 - Spořilov164 (0) 1
45. Nováková Lenka 1975 162 (0) 2
46. Kudrová Nelly 1980 Kesnerka160 (0) 1
47. Šafránková Klára 1978 Jenštejn152 (0) 1
48. Podoláková Martina 1989 Nitra152 (0) 1
49. Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr150 (0) 2
50. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram146 (0) 2
51. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy144 (0) 1
52. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun144 (0) 1
53. Kalousová Helena 1980 Praha140 (0) 1
54. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany137 (0) 1
55. Rumpíková Kristina 1989 137 (0) 1
56. Jandalová Hana 1977 Farma Běleč137 (0) 1
57. Mohelská Katerina 1988 DCKM134 (0) 1
58. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň131 (0) 1
59. Pechová Alice 1972 Zdice131 (0) 1
60. Vágnerová Gabriela 1980 Beroun125 (0) 1
61. Krátká Jana 1992 122 (0) 1
62. Chaloupkova Marketa 1986 Beroun122 (0) 1
63. Myšáková Gabriela 1987 DCKM122 (0) 1
64. Kristýna Leksová 1994 119 (0) 1
65. Tučková Veronika 1984 TJ Sokol I. Smíchov119 (0) 1
66. Brožová Michaela 1983 SOH Týček116 (0) 1
67. Petružálková Eva 1981 Halouny113 (0) 1
68. Procházková Irena 1957 TJ Háje110 (0) 1
69. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely108 (0) 1
70. Gregorová Zuzana 1989 108 (0) 1
71. Musilová Kamila 1986 DCKM108 (0) 1
72. Buličková Irena 1978 F. H. TK Dobřichovice106 (0) 1
73. Hofmanová Markéta 1989 106 (0) 1
74. Dlouhá Dana 1974 RAC Cerhovice106 (0) 1
75. Sedlářová Kateřina 1986 Kačenky104 (0) 1
76. Mojzesová Milena 1965 Báječné ženy v běhu104 (0) 1
77. Merhoutová Veronika 1982 Jince104 (0) 1
78. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice98 (0) 1
79. Urxová Jana 1973 RAC Cerhovice98 (0) 1
80. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy96 (0) 1
81. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník96 (0) 1
82. Krejčíková Jana 1982 94 (0) 1
83. Ulmanová Hana 1975 Praha90 (0) 1
84. Šrámková Monika 1992 Hořovice88 (0) 1
85. Bartošová Milada 1953 Příbram86 (0) 1
86. Valtová Jana 1994 Žebrák86 (0) 1
87. Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr82 (0) 1
88. Leitnerová Tereza 1998 4Timing76 (0) 1
89. Bauerová Markéta 1980 Chlum70 (0) 1
90. Fabiánová Mirka 1982 Torpédo z Hořovic66 (0) 1
91. Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet64 (0) 1
92. Šulajová Sandra 1992 Hořovice62 (0) 1
93. Šišáková Petra 1980 Hořovice60 (0) 1
94. Kašpírková Radka 1981 Dobříš56 (0) 1
95. Poláková Radka 1980 Hořovice54 (0) 1
96. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák50 (0) 1
97. Hrachová Vendula 2001 Spratka Hořovice48 (0) 1
98. Fialková mýlková Alena 1983 Králův Dvůr46 (0) 1

Záznamů: 1-98 z celkem 98   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: