Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (7)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2020:

Záznamů: 1-100 z celkem 370   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram2355 (25) 17
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2209 (20) 16
3. Doubravová Jitka 1993 VDN Promo2159 (15) 15
4. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice2041 (10) 14
5. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká1978 (10) 14
6. Pavlíková Jana 1982 Nový Knín1946 (25) 17
7. Koňaříková Zdeňka 1976 1942 (10) 14
8. Matějková Petra 1993 Komárov1824 (20) 16
9. Stibalová Petra 1976 Broumy1724 (20) 16
10. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy1707 (20) 16
11. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram1660 (30) 18
12. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd1575 (10) 14
13. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun1558 (10) 14
14. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1486 (15) 15
15. Fraňková Andrea 1989 Praha 61465 (5) 13
16. Kafková Lucie 1982 Zdice1374 (0) 9
17. Hartmanová Stanislava 1958 ---1343 (15) 15
18. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1341 (0) 11
19. Gregorová Daniela 1974 Komárov1308 (0) 10
20. Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku1163 (0) 11
21. Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun1122 (0) 10
22. Svobodová Dana 1952 Příbram1113 (5) 13
23. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1103 (0) 6
24. Povalová Eva 1984 1090 (0) 6
25. Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram956 (0) 5
26. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák938 (0) 5
27. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník929 (0) 12
28. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška928 (0) 8
29. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB911 (0) 5
30. Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín849 (0) 10
31. Jandurová Iva 1985 za sebe816 (0) 7
32. Mašková Lucie 1998 Hraštice734 (0) 10
33. Bartošová Milada 1953 Příbram734 (0) 11
34. Letová Kristýna 2001 710 (0) 4
35. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B708 (0) 4
36. Mališová Karla 1960 USK Praha680 (0) 5
37. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška676 (0) 5
38. Třísková Katarina 1971 Praha 6668 (0) 4
39. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan666 (0) 7
40. Kotěšovcová Petra 1981 Praha654 (0) 7
41. Charvátová Věra 1978 Kvaň623 (0) 6
42. Ježková Jana 1988 Energon563 (0) 3
43. Šatavová Lenka 1986 561 (0) 3
44. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni543 (0) 3
45. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy517 (0) 5
46. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram512 (0) 4
47. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť509 (0) 4
48. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb506 (0) 4
49. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha464 (0) 3
50. Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci452 (0) 5
51. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň425 (0) 3
52. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun418 (0) 3
53. Večerková Marcela 1981 Veverky401 (0) 3
54. Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha400 (0) 2
55. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš396 (0) 3
56. Fábryová Ivana 1994 386 (0) 6
57. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram375 (0) 2
58. Slavíková Eva 1984 375 (0) 2
59. Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team372 (0) 4
60. Poborská Helena 1978 Kerteam367 (0) 2
61. Štefaničová Hana 1976 Příbram367 (0) 2
62. Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko357 (0) 3
63. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 352 (0) 4
64. Růžičková Jana 1969 Černín349 (0) 3
65. Sýkorová Petra 1976 Praha348 (0) 2
66. Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči344 (0) 2
67. Křížová Aneta 1989 344 (0) 2
68. Pechová Alice 1972 Zdice337 (0) 3
69. Šmejkalová Denisa 1983 Jince332 (0) 2
70. Likusmá Dagmar 1970 Bojov330 (0) 3
71. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.328 (0) 2
72. Koucká Kateřina 1987 324 (0) 5
73. Kárová Iveta 1977 Maratonci322 (0) 4
74. Šibravová Lenka 1982 Kerteam320 (0) 2
75. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun316 (0) 3
76. Kroupova Petra 1984 315 (0) 3
77. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha312 (0) 2
78. Linková Hana 1972 309 (0) 4
79. Teplá Jana 1979 Úvaly304 (0) 2
80. Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu304 (0) 3
81. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha302 (0) 2
82. Pertlová Martina 1974 Beroun298 (0) 3
83. Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram297 (0) 3
84. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš288 (0) 3
85. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák276 (0) 4
86. Mudrová Bohumila 1982 273 (0) 3
87. Rybáčková Soňa 1963 Beroun270 (0) 4
88. Štěchová Kristýna 1990 Pribram268 (0) 2
89. Daňková Šárka 1980 Dobříš250 (0) 2
90. Cheníčková Petra 1979 Příbram250 (0) 3
91. Kotlíková Šárka 1972 248 (0) 2
92. Suchanová Kateřina 1995 Praha243 (0) 2
93. Mašková Monika 1977 Dobříš238 (0) 4
94. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy236 (0) 4
95. Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun228 (0) 2
96. Urbanová Zora 1974 ---226 (0) 2
97. Bartoňová Jana 1982 222 (0) 2
98. Leitnerová Tereza 1998 4Timing218 (0) 3
99. Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince208 (0) 2
100. Vágnerová Gabriela 1980 Beroun206 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 370   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: