Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (128)
6.10. Hořovický cvoček Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.5.2017 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:45:16 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 200 1. 200
3. 00:46:57 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 190 2. 195
5. 00:47:37 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 180 3. 190
6. 00:50:04 Koláček Jan 1985 --- 176 4. 185
10. 00:52:24 Touška Kryštof 1987 160 5. 180
12. 00:53:24 Lisner Jakub 1985 Rokycany 152 6. 176
14. 00:55:04 Brož Lubomír 1980 Příbram 144 7. 172
15. 00:55:54 Tůma Pavel 1985 LOKO Beroun 140 8. 168
16. 00:56:12 Plicka Jiří 1994 137 9. 164
17. 00:56:51 Smítal Jan 1985 Drahlín 134 10. 160
18. 00:57:42 Staněk Kamil 1986 Praha 131 11. 156
19. 00:58:19 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 128 12. 152
22. 00:58:59 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 119 13. 148
25. 01:00:15 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 110 14. 144
26. 01:00:24 Břicháček Miloš 1981 Počaply 108 15. 140
28. 01:01:22 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 104 16. 137
29. 01:01:55 Štengl Stanislav 1989 Holýšov 102 17. 134
33. 01:03:27 Kolesar Michal 1985 94 18. 131
35. 01:03:55 Fiala Tomáš 1981 --- 90 19. 128
37. 01:04:26 Vávra Pavel 1990 Vorvani 86 20. 125
39. 01:05:02 Skalický Jan 1981 Láz 82 21. 122
40. 01:05:08 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 80 22. 119
41. 01:05:12 Král Václav 1983 Plzeň 78 23. 116
44. 01:06:23 Takacs Tibor 1985 72 24. 113
50. 01:09:25 Vávra Petr 1994 Vorvani 60 25. 110
51. 01:09:49 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 58 26. 108
52. 01:10:42 Maroš Lubomír 1981 Hrádek 56 27. 106

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti ¦ 12 ¦ 25 ¦ Nordic walking ¦ Cruiser

Fotky: Zajíc cup ¦ Brdská

Videa od časomíry: Kluci do 7 let ¦ Dívky do 7 let ¦ Děti 8-9 let

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: