Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.4.2017 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:57 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 200 1. 200
2. 00:31:19 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 195 2. 195
3. 00:32:11 Martínek Tomáš 1982 LEFFI TEAM 190 3. 190
4. 00:32:32 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5. 00:32:38 Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 180 2. 195
6. 00:32:41 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 176 3. 190
7. 00:32:48 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 172 4. 185
8. 00:33:29 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 168 1. 200
9. 00:34:38 Janeček Petr 1979 Praha 164 5. 180
10. 00:34:44 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 160 1. 200
11. 00:34:53 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 156 4. 185
12. 00:34:57 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 152 5. 180
13. 00:35:02 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 148 6. 176
14. 00:35:17 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 144 7. 172
15. 00:35:41 Kolář Lukáš 1984 Dobříš 140 6. 176
16. 00:35:46 Semančík Viktor 1998 gymkc.local 137 2. 195
17. 00:36:01 Kašák Lubuš 1968 Višňová 134 8. 168
18. 00:36:03 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 131 7. 172
19. 00:36:05 Zeman Václav 1984 Bell 128 8. 168
20. 00:36:09 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 125 9. 164
21. 00:36:13 Škrlant Martin 1979 Žebrák 122 10. 160
22. 00:36:48 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 119 11. 156
23. 00:36:58 Folber Vladimír 1977 -- 116 9. 164
24. 00:37:01 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 113 10. 160
25. 00:37:08 Kotěra Marek 1979 Musashi 110 12. 152
26. 00:37:12 Martinek Jiří 1970 Ženci 108 11. 156
27. 00:37:20 Paďour František 1957 Dobříš 106 1. 200
28. 00:37:27 Mejzr Dušan 1974 Veverky 104 12. 152
29. 00:37:34 Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí 102 13. 148
30. 00:37:36 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 100 14. 144
31. 00:37:39 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 98 2. 195
32. 00:38:00 Živný Michal 1963 Stromovka 96 3. 190
33. 00:38:06 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 94 4. 185
34. 00:38:13 Hošek Daniel 1980 GYMKC.local 92 13. 148
35. 00:38:50 Hřídel Radek 1974 Příbram 90 15. 140
36. 00:38:51 Toufar Karel 1978 Dobříš 88 14. 144
37. 00:38:52 Turek Jiří 1962 Chaloupky 86 5. 180
38. 00:39:19 Frevoil Ondřej 1976 -- 84 16. 137
39. 00:39:26 Smítal Jan 1985 Drahlín 82 15. 140
40. 00:39:30 Vlk Ondřej 1976 Praha 7 80 17. 134
41. 00:39:45 Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B 78 18. 131
42. 00:39:46 Hošek Stanislav 1974 Buková 76 19. 128
43. 00:39:51 Rudolf Jan 1971 Hvozdnice 74 20. 125
44. 00:39:53 Krátký Josef 1980 Dobříš 72 16. 137
45. 00:39:54 Švancar Matěj 1998 STS Chvojkovice Brod 70 3. 190
46. 00:39:55 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 68 17. 134
47. 00:39:57 Bareš Michal 1959 Blast Team 66 6. 176
48. 00:39:59 Kilián Daniel 1991 Hlubočec 64 18. 131
49. 00:40:00 Kilián Vít 1989 Dobříš 62 19. 128
50. 00:40:07 Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team 60 7. 172
51. 00:40:09 Redlich Tomáš 1988 San Piego 58 20. 125
52. 00:40:19 Zadražil Michal 1979 Hořovice 56 21. 122
53. 00:40:22 Šolc Jan 1974 Šolc team 54 21. 122
54. 00:40:25 Černý Štěpán 1991 Koulovksy 52 22. 119
55. 00:40:27 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 50 23. 116
56. 00:40:30 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 48 22. 119
57. 00:40:32 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 46 24. 113
58. 00:40:45 Kšára Martin 1987 44 25. 110
59. 00:40:52 Hrbáček Tomáš 1978 Velká Hraštice 42 26. 108
60. 00:41:00 Zderadička Milan 1971 Půlpáni Kladno 40 23. 116
61. 00:41:10 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 39 2. 195
62. 00:41:12 Novotný Michal 1977 SK Pýcha 38 24. 113
63. 00:41:27 Rábik Jan 1978 Noufýr 37 27. 106
64. 00:41:43 Novák Tomáš 1982 Občov 36 28. 104
65. 00:41:49 Menčík Lukáš 1979 JDE 35 29. 102
66. 00:41:55 Tesárek Vojtěch 1993 AC Wrips 34 30. 100
67. 00:42:08 Palek Jan 1977 Praha 33 25. 110
68. 00:42:17 Melichar Miroslav 1981 mirusrufem 32 31. 98
69. 00:42:25 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 31 26. 108
70. 00:42:35 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 30 27. 106
71. 00:42:37 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 29 32. 96
72. 00:42:49 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 28 33. 94
73. 00:42:56 Pechar Oldřich 1984 Hejvys intimate team 27 34. 92
74. 00:43:01 Malkus Tomáš 1988 Plzeň 26 35. 90
75. 00:43:14 Picka Jan 1997 gymkc 25 36. 88
76. 00:43:16 Fojtík Ondřej 1991 Dobříš 24 37. 86
77. 00:43:21 Kosek Vladimír 1976 Chalupáři Stránka 23 28. 104
78. 00:43:24 Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 22 38. 84
79. 00:43:25 Picka Jan 1972 STS Chvojkovice Brod 21 29. 102
80. 00:43:28 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 20 3. 190
81. 00:43:42 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 19 4. 185
82. 00:43:51 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 18 39. 82
83. 00:43:56 Hůla Lukáš 1987 ---- 17 40. 80
84. 00:43:57 Bauer Martin 1977 Chlustina 16 30. 100
85. 00:44:05 Tománek Jiří 1981 dobris.net 15 41. 78
86. 00:44:15 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 14 31. 98
87. 00:44:18 Fořt Jiří 1970 1970.0 13 32. 96
88. 00:44:28 Ciboch Michal 1979 Florbal Dobříš 12 42. 76
89. 00:44:46 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 11 33. 94
90. 00:44:56 Folber Vladimír 1951 PSK Olymp 10 5. 180
91. 00:45:08 Budka Josef 1983 mirusrufem 9 43. 74
92. 00:45:23 Hrubý Tomáš 1981 Chotilsko 8 44. 72
93. 00:45:28 Korba Lukáš 1983 Novovesáci 7 45. 70
94. 00:45:45 Bauer Horst 1975 6 34. 92
95. 00:45:53 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 5 4. 185
96. 00:46:02 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 4 8. 168
97. 00:46:08 Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha 3 9. 164
98. 00:46:15 Kalbáč Michal 1975 2 35. 90
99. 00:46:24 Flígr Daniel 1975 Letos v klidu 1 36. 88
100. 00:46:43 Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team 0 6. 176
101. 00:47:03 Vavříček Martin 1981 42FS 0 46. 68
102. 00:47:28 Brtna Miroslav 1958 Hejvy´s Intimmate Team 0 10. 160
103. 00:47:34 Vlnas Radek 1970 -- 0 37. 86
104. 00:47:57 Žďánský Ondřej 1977 Příbram 0 38. 84
105. 00:48:07 Chlumský Jiří 1989 Gin & 0 47. 66
106. 00:48:24 Liška Michal 1979 Koral 0 48. 64
107. 00:48:32 Havlíček Jan 1973 Medicinman 0 39. 82
108. 00:48:38 Mino Peter 1973 Minonky Praha 0 40. 80
109. 00:48:42 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 0 7. 172
110. 00:50:17 Vávra Pavel 1990 Vorvani 0 49. 62
111. 00:51:47 Protivanský Michal 1964 Pražské lamy 0 11. 156
112. 00:52:30 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 8. 168
113. 00:55:57 Kříž Radek 1972 Pražské lamy 0 41. 78
114. 00:56:05 Hrubý Ondřej 1987 dobris.net 0 50. 60
115. 00:57:59 Košek Karel 1976 SK Vlaška Dobříš 0 42. 76
116. 01:00:01 Vandas Aleš 1979 Starohuťský hasíci 0 51. 58
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: