Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (26)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.6.2019 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:22:36 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
2. 00:22:45 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 2. 195
3. 00:23:23 Bobek Tomáš 1988 SK Metylovice 190 1. 200
4. 00:23:32 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 185 2. 195
5. 00:23:43 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 180 3. 190
6. 00:24:09 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 176 3. 190
7. 00:24:45 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 172 4. 185
8. 00:24:45 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 168 1. 200
9. 00:24:49 Hviźď Leoš 1990 164 4. 185
10. 00:25:12 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 160 5. 180
11. 00:25:17 Malina Petr 1969 Borek 156 2. 195
12. 00:25:22 Pergler Lukáš 1992 Komárov 152 6. 176
13. 00:25:27 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 148 7. 172
14. 00:25:27 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 8. 168
15. 00:25:44 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 140 9. 164
16. 00:26:08 Doležal Vladislav 1999 137 10. 160
17. 00:26:14 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 134 5. 180
18. 00:26:23 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 131 6. 176
19. 00:26:25 Horváth Pavel 1985 U.B.F. 128 11. 156
20. 00:26:41 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 125 7. 172
21. 00:27:17 Vitásek Josef 1958 Buková 122 1. 200
22. 00:27:20 Chochola Petr 1977 Florbal NS 119 8. 168
23. 00:27:27 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 116 3. 190
24. 00:27:31 Mejzr Dušan 1974 Veverky 113 9. 164
25. 00:27:35 Flachs Michal 1987 Podlesí 110 12. 152
26. 00:27:51 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 108 10. 160
27. 00:28:05 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 4. 185
28. 00:28:14 Žalud Miloš 1971 Spartak Sedlec 104 11. 156
29. 00:28:32 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 102 5. 180
30. 00:28:48 Šlapák Dušan 1981 Komárov 100 13. 148
31. 00:28:54 Hejl Libor 1982 Hostomice 98 14. 144
32. 00:28:58 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 96 6. 176
33. 00:29:02 Pech Luboš 1974 Bohutín 94 12. 152
34. 00:29:11 Erdinger Josef 1981 Komárov 92 15. 140
35. 00:29:22 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 90 7. 172
36. 00:30:04 Dendys Juraj 1988 Bodasy 88 16. 137
37. 00:30:10 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 86 13. 148
38. 00:30:11 Tržil Robert 1982 Jince 84 17. 134
39. 00:31:21 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 82 18. 131
40. 00:31:26 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 80 19. 128
41. 00:31:30 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 78 20. 125
42. 00:31:32 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 76 21. 122
43. 00:31:40 Bauer Martin 1977 Chlustina 74 14. 144
44. 00:32:08 Kubík Josef 1975 Jince 72 15. 140
45. 00:32:35 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 70 8. 168
46. 00:32:38 Svoboda Jan 1943 Příbram 68 1. 200
47. 00:33:37 Kučera Vratislav 1981 Praha Západ 66 22. 119
48. 00:33:38 Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 64 16. 137
49. 00:34:23 Magera Petr 1966 Příbram 62 9. 164
50. 00:35:30 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 60 10. 160
51. 00:36:29 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 58 23. 116
52. 00:36:37 Válek Josef 1992 Praha 56 24. 113
53. 00:37:50 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 54 2. 195
54. 00:38:00 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 52 3. 190
55. 00:39:41 Alačam Tolga 1977 Ankali 50 17. 134
56. 00:41:07 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 48 11. 156
57. 00:43:43 Skrbek Vladimír 1975 46 18. 131
58. 00:43:44 Skrbek Radomír 1975 Jince 44 19. 128
59. 00:46:28 Leitner Josef 1969 Příbram 42 12. 152
60. 00:58:24 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 40 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: od Věry Zvoníčkové, Dospělí, děti, Doběh od časomíry

Výsledky: Děti, dospělí celkově, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: