Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

3.10. Běh města Příbrami dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (158)
18.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
7.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.9.2019 - Běh města Příbrami

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:11.21 Štilcová Kateřina 2012 SK Sporting Příbram 200
2. 00:01:11.96 Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři 195
3. 00:01:15.24 Pavlíčková Gabriela 2012 190
4. 00:01:19.06 Pihávková Karolína 2012 --- 185
5. 00:01:21.01 Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram 180
7. 00:01:23.55 Hesounová Linda 2012 Čížová 172
8. 00:01:24.21 Pálenková Eliška 2012 SK Sporting Příbram 168
9. 00:01:24.59 Červenková Zita 2013 Háje 164
10. 00:01:25.08 Nováková Adéla 2012 Dobříš 160
11. 00:01:25.37 Svobodová Nela 2012 156
12. 00:01:25.75 Brožová Markéta 2013 MŠ Školní 152
13. 00:01:26.47 Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun 148
14. 00:01:27.01 Bedřichová Adéla 2013 144
15. 00:01:31.00 Jírová Kristýna 2012 Rokycany 140
16. 00:01:32.77 Černohorská Pavlína 2013 Malá Buková 137
17. 00:01:33.16 Matyášová Veronika 2014 Háje 134
18. 00:01:33.69 Bartošová Kristýna 2013 Bartošky 131
19. 00:01:33.81 Sedláčková Magda 2012 SK Chvojkovice-Brod 128
20. 00:01:41.77 Šmídová Eliška 2014 125
21. 00:01:43.32 Vogeltanzová Viktorie 2012 Příbram 122
22. 00:01:46.57 Čandová Tonča 2015 119
23. 00:01:47.59 Pechrová Sofie 2014 BPR Sport Club 116
24. 00:01:49.09 Mrkáčková Marie 2013 Příbram - Lazec 113
25. 00:01:49.41 Oliynyk Maryna 2013 110
26. 00:01:50.06 Křížová Kateřina 2013 Obecnice 108
27. 00:01:50.15 Šprynglová Majda 2014 106
28. 00:01:50.84 Dědinová Anna 2014 104
29. 00:01:51.88 Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha 102
30. 00:01:52.38 Černá Aneta 2014 100
31. 00:01:54.35 Hlinkova Nela 2014 Příbram 98
32. 00:01:55.02 Pankuličová Julča 2014 Březohorské katastrofy 96
33. 00:01:55.13 Hanácková Sabina 2013 94
34. 00:01:57.52 Krejčová Ester 2014 Stará Huť 92
35. 00:01:58.05 Ernstová Natálie 2015 Příbram 90
36. 00:01:59.16 Koldová Nikola 2014 Pribram 88
37. 00:01:59.34 Trávníčková Elen 2013 Vysoká Pec 86
38. 00:02:01.27 Štilcová Adéla 2015 84
39. 00:02:01.96 Pončíková Karin 2015 82
40. 00:02:02.80 Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316 80
41. 00:02:04.85 Bodnárová Marika 2014 78
42. 00:02:08.84 Vogeltanzová Anna 2014 76
43. 00:02:10.69 Sajdlová Barbora 2015 Žižkovský tygři 74
44. 00:02:11.25 Holoubková Julie 2015 Stará Huť 72
45. 00:02:12.04 Kutilová Veronika 2014 Příbram 70
46. 00:02:13.27 Edelmannová Emma 2016 68
47. 00:02:15.14 Šmídová Viktorka 2016 66
48. 00:02:15.64 Trávníčková Vendula 2015 Sokol Příbram 64
49. 00:02:16.83 Krůtová Sára 2014 62
50. 00:02:18.65 Kunčar Alena 2015 60
51. 00:02:18.88 Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram 58
52. 00:02:25.44 Strnadová Nela 2016 Praha 56
53. 00:02:35.05 Rozmajzlová Anna 2014 54
54. 00:02:39.73 Hajšmanová Sofie 2017 52
55. 00:03:04.79 Kutilová Tereza 2017 Příbram 50
56. 00:03:09.90 Sajdlová Veronika 2017 Žižkovský tygři 48
57. 00:03:19.34 Hlinková Sofie 2017 Příbram 46
58. 00:03:29.46 Hošková Aneta 2017 Příbram 44
59. 00:03:33.69 Pončíková Erika 2016 42
60. 00:03:40.47 Rozmajzlová Mariana 2017 Březohorské katastrofy 40
61. 00:03:45.07 Včeličková Barbora 2016 39
62. 00:03:51.29 Hrstková Štěpánka 2017 Judo Příbram 38
63. 00:05:10.21 Nosková Adéla 2016 Příbram 37

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky od Luboše Tomana

Výsledky v pdf: Děti, Ženy 5km, Muži 10km, Kategorie, Štafety
Kontrolní záznam doběhu dospělých

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: