Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.5.2022 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 01:40:41 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 200 1. 200
2 . 01:43:35 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 195 1. 200
3 . 01:46:00 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 190 2. 195
4 . 01:47:44 Slípka Václav 1987 185 3. 190
5 . 01:49:42 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6 . 01:51:45 Turský Tomáš 1983 --- 176 4. 185
7 . 01:52:25 Kule Aleš 1984 BKČS 172 5. 180
8 . 01:54:18 Malý Jiří 1977 168 2. 195
9 . 01:55:47 Karas Stanislav 1998 Příbram 164 6. 176
10 . 02:00:05 Rosenkranz David 1981 Triatlon Slaný 160 3. 190
11 . 02:00:13 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 156 7. 172
12 . 02:04:37 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 152 8. 168
13 . 02:05:07 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 148 9. 164
14 . 02:07:56 Zadražil Michal 1979 Hořovice 144 4. 185
15 . 02:08:27 Scheu Harald 1969 LMB 140 2. 195
16 . 02:11:56 Havlíček Petr 1964 Nezbavětice 137 3. 190
17 . 02:12:42 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 134 4. 185
18 . 02:14:01 Bábíček Matěj 1974 Příbram 131 5. 180
19 . 02:14:12 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 128 6. 176
20 . 02:16:22 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 125 1. 200
21 . 02:18:03 Novák Václav 1963 Sokol Milevsko 122 5. 180
22 . 02:18:18 Petrov Sevdalin 1980 Příbram 119 7. 172
23 . 02:18:53 Flachs Michal 1987 Podlesí 116 10. 160
24 . 02:19:10 Bernášek Antonín 1979 113 8. 168
25 . 02:20:45 Skalka Filip 1984 110 11. 156
26 . 02:23:50 Vopička Milan 1972 Příbram 108 6. 176
27 . 02:24:26 Svátek Lubomír 1958 Praha 106 2. 195
28 . 02:24:44 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 104 9. 164
29 . 02:27:14 Hošpes Miloslav 1975 Statenice 102 10. 160
30 . 02:29:08 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 100 11. 156
31 . 02:33:47 Marek Václav 1956 Sherpa 98 3. 190
32 . 02:38:28 Falát Daniel 1982 96 12. 152
33 . 02:40:53 Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě 94 13. 148
34 . 02:40:53 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 92 14. 144
35 . 02:43:07 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 90 15. 140
36 . 02:48:10 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 88 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, dospělí, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: