Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 60 - 69 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.9.2020 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:53:26 | 44. | 72 | 72 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
5.9.2020 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:55:34 | 64. | 36 | 36 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
42.2 km | 3:49:00 | Součet bodů: | 108 | 380 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 60 - 69 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
23.11.2019 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:34:25 | 53. | 54 | 54 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
16.11.2019 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:29:57 | 85. | 15 | 5 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
9.11.2019 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:36:37 | 50. | 60 | 60 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
12.10.2019 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:35:36 | 27. | 106 | 106 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
6.10.2019 | Hořovický cvoček | 12 | 00:59:40 | 36. | 88 | 88 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
21.9.2019 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:45:02 | 42. | 76 | 76 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
7.9.2019 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:57:47 | 45. | 70 | 70 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
24.8.2019 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:43:47 | 25. | 110 | 110 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
11.8.2019 | Žebrácká 25 | 25 | 02:04:14 | 51. | 58 | 58 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
22.6.2019 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:35:52 | 28. | 104 | 104 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
15.6.2019 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:45:53 | 35. | 90 | 90 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
25.5.2019 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:38:40 | 34. | 92 | 92 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
19.5.2019 | Brdská 25 | 25 | 02:17:22 | 25. | 110 | 110 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
21.4.2019 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:45:12 | 104. | 0 | 5 | 6. | 176 | 5 | Celkové pořadí |
190.8 km | 15:50:04 | Součet bodů: | 1028 | 2340 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
17.11.2018 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:32:57 | 44. | 72 | 72 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
10.11.2018 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:34:53 | 45. | 70 | 70 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
13.10.2018 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:35:07 | 29. | 102 | 102 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
22.9.2018 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:41:37 | 45. | 70 | 70 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
16.9.2018 | Běh města Dobříše | 10 | 00:44:17 | 28. | 104 | 104 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
8.9.2018 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:56:33 | 46. | 68 | 68 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
12.8.2018 | Žebrácká 25 | 25 | 02:04:05 | 78. | 22 | 22 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
3.6.2018 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:35:57 | 26. | 108 | 108 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
26.5.2018 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:38:04 | 37. | 86 | 86 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
20.5.2018 | Brdská 25 | 25 | 02:13:40 | 30. | 100 | 100 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
14.4.2018 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:39:25 | 41. | 78 | 78 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
1.4.2018 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:43:24 | 93. | 7 | 7 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
149.5 km | 11:59:59 | Součet bodů: | 887 | 2086 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
25.11.2017 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:19:21 | 70. | 30 | 30 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
18.11.2017 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:32:35 | 35. | 90 | 90 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
11.11.2017 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:35:44 | 45. | 70 | 70 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
23.9.2017 | Marathon Praha – Dobříš | 42.2 | 03:51:24 | 16. | 137 | 137 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
9.9.2017 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:57:27 | 46. | 68 | 68 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
17.6.2017 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:37:34 | 39. | 82 | 82 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
11.6.2017 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:34:16 | 23. | 116 | 116 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
27.5.2017 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:36:57 | 31. | 98 | 98 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
21.5.2017 | Brdská 25 | 25 | 02:10:38 | 36. | 88 | 88 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
16.4.2017 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:42:23 | 76. | 24 | 24 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
158.3 km | 12:58:19 | Součet bodů: | 803 | 1728 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
26.11.2016 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:18:13 | 64. | 36 | 36 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
13.11.2016 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:34:55 | 39. | 82 | 82 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
12.11.2016 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:32:08 | 23. | 116 | 116 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
9.10.2016 | Hořovický cvoček | 12 | 00:55:29 | 18. | 131 | 131 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
8.10.2016 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:33:26 | 16. | 137 | 137 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.10.2016 | Běh města Příbrami | 10 | 00:43:04 | 31. | 98 | 98 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
17.9.2016 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:40:48 | 30. | 100 | 100 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
10.9.2016 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:55:15 | 28. | 104 | 104 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
28.5.2016 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:36:00 | 26. | 108 | 108 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
22.5.2016 | Brdská 25 | 25 | 02:03:36 | 27. | 106 | 106 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
27.3.2016 | Běh Rožmitál Březnice | 10 | 00:43:31 | 90. | 10 | 10 | 12. | 152 | 10 | Celkové pořadí |
138.3 km | Součet bodů: | 1028 | 1860 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí juniorů | Body | |||
1. | Urban Matyáš | ASK Dipoli | 795 | |
2. | Bečvář Filip | Biatlon Beroun | 585 | |
3. | Hronza Štěpán | 390 | ||
4. | Hošek Ondřej | Buková | 200 | |
5. | Černý Matěj | SK Sporting Příbram | 200 | |
6. | Kohout Vojtěch | Střela Žebrák | 195 | |
7. | Šimurda Matěj | Střela Žebrák | 190 | |
8. | Šumera Jakub | FK Komárov | 185 | |
9. | Plesnivý Tomáš | Žebrák | 185 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024