Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.4.2023 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:30:36 Novák Vojta 2002 J+V team 200 1. 200
2 . 00:30:51 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 195 2. 195
3 . 00:31:47 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 190 3. 190
4 . 00:31:57 Máša Jan 2003 RUNning team Žežice 185 4. 185
5 . 00:31:58 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 180 5. 180
6 . 00:31:59 Hošna Petr 1994 Atletika Písek 176 6. 176
7 . 00:32:26 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 172 7. 172
8 . 00:32:37 Koželuh Vojtěch 1992 Atletika Klatovy 168 8. 168
9 . 00:32:41 Burian Michal 1994 Vyběhej se 164 9. 164
10 . 00:34:03 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 160 10. 160
11 . 00:34:18 Minařík Petr 1976 Rokycany 156 1. 200
12 . 00:34:24 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 152 2. 195
13 . 00:34:50 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 148 11. 156
14 . 00:35:29 Burda Tomáš 1983 Rohozec Amix Team 144 3. 190
15 . 00:35:42 Tejkal Šimon 1988 Praha 140 12. 152
16 . 00:35:42 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 137 4. 185
17 . 00:36:10 Hostička Jan 1979 Příbram 134 5. 180
18 . 00:36:19 Karas Stanislav 1998 Příbram 131 13. 148
19 . 00:36:47 Schoval František 1988 Triexpert Milt Racing Team 128 14. 144
20 . 00:36:55 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 125 6. 176
21 . 00:36:59 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 122 7. 172
22 . 00:37:31 Švarc Norbert 1972 Mílaři Domažlice 119 1. 200
23 . 00:37:52 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 116 15. 140
24 . 00:37:58 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 113 8. 168
25 . 00:38:11 Svoboda Erik 1968 Písek 110 2. 195
27 . 00:38:18 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 106 9. 164
28 . 00:38:32 Mígl Antonín 2005 TJ Sokol Dominikální Paseky 104 1. 200
29 . 00:38:37 Hvižď Leoš 1990 102 17. 134
30 . 00:38:46 Hovorka Tomáš 1983 H.O.Boj 100 10. 160
31 . 00:38:46 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 98 3. 190
33 . 00:39:06 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 94 4. 185
34 . 00:39:10 Matějka Josef 1977 92 11. 156
35 . 00:39:15 Dolejš Tomáš 1982 Sokol Mochtín 90 12. 152
36 . 00:39:31 Fröhr Jan 1970 Milevsko 88 5. 180
37 . 00:39:55 Martinkovič Filip 2003 TJ SOKOL PŘÍBRAM 86 19. 128
38 . 00:40:01 Málek Luděk 1969 Veltrusy 84 6. 176
39 . 00:40:18 Klimek Jan 1992 SDH Drásov 82 20. 125
40 . 00:40:33 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 80 7. 172
41 . 00:40:38 Charvát Jan 1998 Zaječov 78 21. 122
44 . 00:40:54 Vizina Petr 1967 SK Babice 72 8. 168
45 . 00:41:10 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 70 23. 116
46 . 00:41:16 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 68 14. 144
47 . 00:41:16 Dvořák Vítězslav 1983 TTK Slavia Plzeň 66 15. 140
48 . 00:41:25 Zadražil Michal 1979 Hořovice 64 16. 137
49 . 00:41:31 Frühauf František 1975 Ohrazenice 62 17. 134
50 . 00:41:32 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 60 9. 164
51 . 00:41:34 Pavlík Martin 1978 Krnov 58 18. 131
52 . 00:41:37 Jansa Jiří 1966 Atletika Písek 56 10. 160
53 . 00:41:44 Koutný Roman 2003 TT Příbram 54 24. 113
54 . 00:41:45 Žižka Ondřej 1986 Běžecký klub České spořitelny 52 25. 110
56 . 00:41:55 Bernášek Antonín 1979 48 19. 128
57 . 00:42:06 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 46 12. 152
58 . 00:42:14 Bartoš Dušan 1964 Atletika Písek 44 13. 148
59 . 00:42:20 Kasík Václav 1975 TK Březnice 42 20. 125
60 . 00:42:21 Hejhal Roman 1982 40 21. 122
61 . 00:42:23 Červenka Martin 1981 39 22. 119
62 . 00:42:24 Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí 38 23. 116
65 . 00:43:23 Vitásek Josef 1958 Buková 35 1. 200
66 . 00:43:25 Knápek Pavel 1977 Dresden 34 25. 110
67 . 00:43:32 Jerabek Tomas 1980 ASK Slavia Praha 33 26. 108
68 . 00:43:56 Turek Jiří 1962 Chaloupky 32 2. 195
69 . 00:44:01 Matějka Josef 1973 Praha 9 31 14. 144
70 . 00:44:04 Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1 30 3. 190
71 . 00:44:18 Kopáček Jiří 1993 Drásov 29 27. 106
72 . 00:44:36 Stehlík Pavel 1971 Příbram 28 15. 140
73 . 00:44:44 Zeithaml Matěj 1984 27 28. 104
74 . 00:44:49 Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 26 29. 102
75 . 00:44:50 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 25 4. 185
77 . 00:45:05 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 23 31. 98
78 . 00:45:05 Provazník Jan 1979 Bohutín 22 27. 106
80 . 00:45:14 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 20 28. 104
81 . 00:45:43 Štika Jan 1985 Hannah 19 33. 94
82 . 00:45:45 Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál 18 29. 102
83 . 00:45:51 Hejl Libor 1982 Hostomice 17 30. 100
84 . 00:45:55 Mrázek Stanislav 1974 Rožmitál 16 31. 98
85 . 00:46:01 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 15 16. 137
86 . 00:46:04 Skoupy Jan 1979 14 32. 96
87 . 00:46:04 Vostrovský Libor 1982 Rožmitál 13 33. 94
88 . 00:46:05 Beran Luboš 1975 12 34. 92
90 . 00:46:40 Bierhanzl David 1975 10 35. 90
91 . 00:46:43 Huml Matěj 2001 Březnice 9 35. 90
92 . 00:46:56 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 8 17. 134
93 . 00:47:01 Capoušek Petr 1977 Kutná Hora 7 36. 88
94 . 00:47:26 Vostracký Karel 1967 Brdy Beer Bears 6 18. 131
95 . 00:47:30 Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec 5 19. 128
96 . 00:47:33 Havel Jan 1986 BET-AT-HOME.COM 4 36. 88
97 . 00:47:39 Radnoczi Andras 1983 3 37. 86
98 . 00:47:46 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 2 37. 86
99 . 00:47:52 Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb 1 38. 84
100 . 00:48:42 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 0 20. 125
102 . 00:49:02 Zahálka Tomáš 1978 Světlo pro svět 0 39. 82
103 . 00:49:09 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 5. 180
108 . 00:49:33 Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 0 41. 78
109 . 00:49:51 Barták Robert 1967 Březnice 0 21. 122
110 . 00:50:01 Sedláček Michal 2000 Blatná 0 41. 78
111 . 00:50:20 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 22. 119
112 . 00:50:32 Záruba Petr 1980 0 42. 76
113 . 00:50:33 Matějka Josef 2000 0 42. 76
114 . 00:50:43 Dvořák Filip 1991 0 43. 74
115 . 00:50:48 Červenka Luboš 1972 0 23. 116
117 . 00:51:23 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 0 44. 72
119 . 00:51:27 Nový Vladislav 1961 1. BTO 0 8. 168
121 . 00:51:44 Jašarov Zdeněk 1957 Ceske Budejovice 0 9. 164
122 . 00:51:49 Irsch Roman 2000 0 46. 68
124 . 00:51:59 Trach Josef 1980 0 45. 70
128 . 00:53:34 Pondělíček Radko 1982 nic 0 47. 66
129 . 00:54:33 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 0 10. 160
130 . 00:54:58 Vancl Daniel 1981 Písek 0 48. 64
131 . 00:55:02 Pávek Michal 1978 0 49. 62
132 . 00:55:13 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
133 . 00:55:47 Dvořák Viktor 1970 Praha 0 24. 113
134 . 00:55:49 Volf Jan 1989 0 49. 62
135 . 00:55:50 Paul Pavel 1987 0 50. 60
137 . 00:56:13 Raschman Josef 1990 0 51. 58
138 . 00:57:26 Burda David 1994 0 52. 56
139 . 00:57:46 Pánek Michal 1981 Rožmitál pod Třemšínem 0 50. 60
141 . 00:58:58 Drechsler Aleš 1987 Revize Rožmitál 0 53. 54
142 . 00:59:51 Tausche Aleš 1977 TJ DIOSS Nyrany NH 0 52. 56
145 . 01:02:29 Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha 0 11. 156
147 . 01:02:46 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 0 54. 52
149 . 01:07:32 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 0 2. 195
150 . 01:12:31 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 3. 190
151 . 01:14:05 Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 0 26. 108
152 . 01:24:11 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 0 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: