Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - 13.1.2024 - Běh partyzánskou stezkou

Zataženo, -2 stupně celsia, suchá a zmrzlá trasa

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:41:54 Šturmová Barbora 1985 Forrest Gump team 200 1. 200
2 . 00:42:11 Nováková Natálie 1997 ASK Dipoli 195 1. 200
3 . 00:44:41 Polášková Petra 1993 Komárov 190 2. 195
4 . 00:44:42 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 2. 195
5 . 00:45:49 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 180 1. 200
6 . 00:45:57 Koňaříková Zdeňka 1976 176 1. 200
7 . 00:46:02 Hacaperková Eva 1986 Příbram 172 3. 190
8 . 00:46:26 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 168 4. 185
9 . 00:46:26 Treglerová Alice 1971 Funny Avocado 164 2. 195
10 . 00:46:31 Třísková Katarina 1971 Praha 6 160 3. 190
11 . 00:47:12 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 156 2. 195
12 . 00:47:16 Švagrová Kristýna 2000 Dobříš 152 3. 190
13 . 00:49:27 Růžičková Jana 1969 Černín 148 3. 190
14 . 00:50:28 Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko 144 5. 180
15 . 00:51:00 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 140 4. 185
16 . 00:51:05 Samešová Jana 1984 Praha 137 6. 176
17 . 00:51:12 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 134 4. 185
18 . 00:51:30 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 131 4. 185
19 . 00:51:53 Kubíková Míša 1968 TJ Sokol Touškov 128 5. 180
20 . 00:52:07 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 125 5. 180
21 . 00:52:30 Bartošová Lenka 1982 Plzeň 122 7. 172
22 . 00:52:33 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 119 6. 176
23 . 00:52:35 Batulková Ivana 1983 ASK Dipoli 116 8. 168
24 . 00:52:53 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 113 7. 172
25 . 00:52:58 Matějková Olga 0000 Osek 110 8. 168
26 . 00:54:26 Flachsová Šárka 1980 Příbram 108 9. 164
27 . 00:54:28 Žížalová Denisa 1979 Beroun 106 9. 164
28 . 00:56:15 Popelková Jana 1991 Praha 104 5. 180
29 . 00:56:21 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 102 10. 160
30 . 00:56:21 Kárová Iveta 1977 Maratonci 100 10. 160
31 . 01:00:21 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 98 11. 156
32 . 01:01:13 Svobodová Dana 1952 Příbram 96 1. 200
33 . 01:02:40 Špetová Radka 1974 Plzeň 94 12. 152
34 . 01:02:40 Záhorová Andrea 1974 92 13. 148
35 . 01:05:32 Kubičková Eliška Anna 1966 CZ - SK Kotlářka Praha 90 6. 176
36 . 01:07:46 Bartošová Milada 1953 Příbram 88 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

kompletní výsledky včetně dětí v xls
Výsledky v pdf: celkové, kategorie, muži/ženy, záznam doběhu

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.