Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Propozice
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (6)
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.5.2021 - Brdská 12





Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:52:55 Tylšová Alena 2002 Salming runnig 200 1. 200
2. 00:55:27 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 195 1. 200
3. 00:56:23 Herbst Jarmila 1974 Praha 11 190 1. 200
4. 00:57:17 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 185 1. 200
5. 00:58:59 Povalová Eva 1984 180 2. 195
6. 01:00:05 Friedlová Natálie 2003 Atletika Písek 176 2. 195
7. 01:01:04 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 172 2. 195
8. 01:01:23 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 168 2. 195
9. 01:02:31 Landauerová Radka 1992 Příbram 164 3. 190
10. 01:02:45 Suchánková Veronika 1977 OCR Runners Beroun 160 3. 190
11. 01:03:27 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 4. 185
12. 01:03:55 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 152 1. 200
13. 01:04:20 Hacaperková Eva 1986 Příbram 148 5. 180
14. 01:04:36 Rýdlová Tereza 1985 Plzeň 144 6. 176
15. 01:04:56 Turková Lucie 1974 140 3. 190
16. 01:05:02 Čebišová Petra 1997 Příbram 137 4. 185
17. 01:05:21 Gladišová Michaela 1990 Svět běhu 134 5. 180
18. 01:05:56 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 131 6. 176
19. 01:06:37 Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha 128 7. 172
20. 01:07:28 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 125 2. 195
21. 01:09:08 Kadlecová Klára 1981 122 8. 168
22. 01:09:09 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 119 4. 185
23. 01:09:26 Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram 116 7. 172
24. 01:09:46 Zemanová Zdeňka 1983 Rozběháme Plzeň 113 9. 164
25. 01:09:59 Linková Hana 1972 110 5. 180
26. 01:10:18 Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec 108 10. 160
27. 01:10:45 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 106 8. 168
28. 01:11:37 Lukšanová Monika 1977 104 11. 156
29. 01:12:14 Procházková Lenka 1976 102 6. 176
30. 01:12:45 Svobodová Dana 1952 Příbram 100 1. 200
31. 01:12:52 Hartmanová Stanislava 1958 --- 98 3. 190
32. 01:13:41 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 96 4. 185
33. 01:13:53 Leinveberová Katarína 1979 Mníšek pod Brdy 94 12. 152
34. 01:13:57 Trojanová Lenka 1973 Příbram 92 7. 172
35. 01:14:18 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 90 13. 148
36. 01:15:23 Rysová Barbora 1983 Dorys CZ s.r.o. 88 14. 144
37. 01:15:44 Haníková Adéla 0000 Nymburk 86 9. 164
38. 01:19:19 Kárová Iveta 1977 Maratonci 84 15. 140
39. 01:19:21 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 82 16. 137
40. 01:19:22 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 80 8. 168
41. 01:21:55 Sýkorová Jitka 1979 Chomutov 78 17. 134
42. 01:26:00 Nerglová Květa 1986 - 76 18. 131
43. 01:26:10 Krátká Jarka 1982 - 74 19. 128
44. 01:31:04 Čermáková Eva 1970 VYZOBANÉ SLUNEČNICE 72 9. 164
45. 01:31:07 Pávková Marta 1972 Příbram 70 10. 160
46. 01:31:11 Nová Ivana 1964 1. BTO 68 5. 180
47. 01:42:52 Bartošová Milada 1953 Příbram 66 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Výsledky v pdf: Mezičas na Toku

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: