Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (42)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (21)
4.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2020

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 276   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 2 17 km /01:04:28 3:48 15.82 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 2 17 km /01:05:21 3:51 15.61 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 2 17 km /01:05:59 3:53 15.46 Účasti
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 2 17 km /01:05:56 3:53 15.47 Účasti
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 2 17 km /01:06:52 3:56 15.25 Účasti
Rataj Pavel 1969 Rokycany 2 17 km /01:08:04 4:00 14.99 Účasti
Barcal Richard 1981 dos amigos 2 17 km /01:08:33 4:02 14.88 Účasti
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 2 17 km /01:10:30 4:09 14.47 Účasti
Zadražil Michal 1979 Hořovice 2 17 km /01:11:35 4:13 14.25 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 2 17 km /01:12:23 4:15 14.09 Účasti
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 2 17 km /01:12:54 4:17 13.99 Účasti
Majer Jan 1986 Vráž 2 17 km /01:12:36 4:16 14.05 Účasti
Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 2 17 km /01:14:34 4:23 13.68 Účasti
Šusta David 1990 Cetyně 2 17 km /01:15:45 4:27 13.47 Účasti
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 2 17 km /01:15:38 4:27 13.49 Účasti
Král Václav 1983 Plzeň 2 17 km /01:17:57 4:35 13.09 Účasti
Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 2 17 km /01:19:14 4:40 12.87 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 2 17 km /01:20:00 4:42 12.75 Účasti
Stupka Jirka 1988 Hředle 2 17 km /01:19:03 4:39 12.9 Účasti
Magera Petr 1966 Příbram 2 17 km /01:37:31 5:44 10.46 Účasti
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 2 17 km /01:12:45 4:17 14.02 Účasti
Svoboda Jan 1943 Příbram 2 17 km /01:27:22 5:08 11.67 Účasti
Stibalová Petra 1976 Broumy 2 17 km /01:20:35 4:44 12.66 Účasti
Koňaříková Zdeňka 1976 2 17 km /01:19:33 4:41 12.82 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 2 17 km /01:37:43 5:45 10.44 Účasti
Novák Aleš 1976 Internet Příbram 2 17 km /01:23:08 4:53 12.27 Účasti
Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun 2 17 km /01:23:09 4:53 12.27 Účasti
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 2 17 km /01:38:54 5:49 10.31 Účasti
Kafková Lucie 1982 Zdice 2 17 km /01:23:23 4:54 12.23 Účasti
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 2 17 km /01:24:17 4:57 12.1 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 276   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: