Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2020

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 325   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Fábryová Ivana 1994 3 23 km /02:26:42 6:23 9.41 Účasti
Koucká Kateřina 1987 3 23 km /02:32:21 6:37 9.06 Účasti
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 3 23 km /01:24:15 3:40 16.38 Účasti
Pergler Lukáš 1992 Komárov 3 23 km /01:31:12 3:58 15.13 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 3 23 km /01:32:32 4:01 14.91 Účasti
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 3 23 km /01:33:51 4:05 14.7 Účasti
Zadražil Michal 1979 Hořovice 3 23 km /01:39:28 4:19 13.87 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 3 23 km /01:41:20 4:24 13.62 Účasti
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 3 23 km /01:42:15 4:27 13.5 Účasti
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 3 23 km /01:44:54 4:34 13.16 Účasti
Král Václav 1983 Plzeň 3 23 km /01:48:57 4:44 12.67 Účasti
Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 3 23 km /01:50:58 4:49 12.44 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 3 23 km /01:51:57 4:52 12.33 Účasti
Magera Petr 1966 Příbram 3 23 km /02:15:32 5:54 10.18 Účasti
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 3 23 km /01:41:58 4:26 13.53 Účasti
Stibalová Petra 1976 Broumy 3 23 km /01:52:40 4:54 12.25 Účasti
Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun 3 23 km /01:56:42 5:04 11.83 Účasti
Kafková Lucie 1982 Zdice 3 23 km /01:56:01 5:03 11.89 Účasti
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 3 23 km /01:59:13 5:11 11.58 Účasti
Hartmanová Stanislava 1958 --- 3 23 km /02:11:10 5:42 10.52 Účasti
Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 3 23 km /02:08:44 5:36 10.72 Účasti
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 3 23 km /02:24:41 6:17 9.54 Účasti
Rendl Josef 1976 tj packa praha 3 23 km /01:26:02 3:44 16.04 Účasti
Širanec Peter 1981 Koněprusy 3 23 km /01:28:15 3:50 15.64 Účasti
Charvát Jan 1998 Zaječov 3 23 km /01:36:26 4:12 14.31 Účasti
Peták Jakub 1989 Holšiny 3 23 km /01:36:24 4:11 14.32 Účasti
Turek Jiří 1962 Chaloupky 3 23 km /01:39:33 4:20 13.86 Účasti
Zaremba Jan 1981 3 23 km /01:46:59 4:39 12.9 Účasti
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 3 23 km /01:57:21 5:06 11.76 Účasti
Häusler Václav 1963 3 23 km /01:56:07 5:03 11.88 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 325   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: