Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 112   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák1620 (40) Lepší vzájemné souboje 16
2. Nademlejnská Šárka 2008 Loko Beroun1620 (50) 18
3. Jandurová Veronika 2009 Loko Beroun1610 (45) 17
4. Černá Adéla 2008 Sporting Příbram1439 (15) 11
5. Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun1426 (5) 9
6. Valuchová Julie 2009 JUVE1415 (35) 15
7. Valuchová Veronika 2008 JUVE1379 (35) 15
8. Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ1335 (35) 15
9. Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun1140 (0) 8
10. Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun1132 (0) 7
11. Konopáčová Magdalena 2008 Loko Beroun912 (0) 6
12. Korbašová Kristýna 2008 človíček Praha849 (0) 6
13. Pánková Tereza 2008 Pavlíkov800 (0) 4
14. Karasová Karolina 2008 PK Pribram795 (0) 4
15. Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město686 (0) 4
16. Doupalová Barbora 2009 TJ Lokomotiva Beroun660 (0) 5
17. Roubalová Karolína 2009 Loko Beroun655 (0) 5
18. Sýkorová Anna 2008 Střela Žebrák609 (0) 4
19. Vlčková Natálie 2008 SK Vlčáci555 (0) 3
20. Machová Monika 2009 ---546 (0) 3
21. Krátká Kateřina 2009 Loko Beroun516 (0) 3
22. Koukalová Eliška 2009 SC Radotín511 (0) 3
23. Lacinová Karolína 2009 Střela Žebrák496 (0) 3
24. Fleková Kateřina 2009 Loko Beroun494 (0) 4
25. Lacinová Berenika 2009 Střela Žebrák464 (0) 3
26. Havlíková Marie 2009 Střela Žebrák440 (0) 3
27. Sojková Anežka 2008 Loko Beroun437 (0) 3
28. Bublová Aneta 2008 Loko Beroun436 (0) 3
29. Šišmová Veronika 2009 Dukla Praha375 (0) 2
30. Čermáková Karolína 2009 TJ LOKO BEROUN372 (0) 3
31. Mackovičová Eliška 2009 Střela Žebrák365 (0) 2
32. Minaříková Karolína 2009 Rokycany360 (0) 2
33. Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram357 (0) 3
34. Rojíková Linda 2008 Loko Beroun352 (0) 2
35. Hatinová Kateřina 2008 Střela Žebrák351 (0) 3
36. Krčilová Tereza 2009 TJ Lokomotiva Beroun341 (0) 3
37. Caisová Adéla 2009 Sportklub Příbram340 (0) 2
38. Mackovičová Lucie 2008 Střela Žebrák336 (0) 2
39. Fousková Anna 2008 5. ZŠ Příbram332 (0) 2
40. Macourková Bára 2009 Loko Beroun329 (0) 3
41. Vobejdová Kateřina 2008 SK Sporting Příbram316 (0) 2
42. Parezová Anna 2009 Triatlon team Pb298 (0) 2
43. Míková Karolína 2009 ZŠ Bratří Čapků291 (0) 2
44. Chrastinová Gabriela 2009 Sokol Příbram285 (0) 2
45. Mikešová Lucie 2008 SK Sporting - Příbram272 (0) 2
46. Vaňková Klára 2008 Střela Žebrák268 (0) 2
47. Kermesová Anna 2008 TJ LOKO BEROUN253 (0) 2
48. Švihnosová Anna 2009 Střela Žebrák232 (0) 2
49. Slavíková Klára 2009 Biatlon Plzeň Litice200 (0) 1
50. Havelková Kristýna 2008 AC PRAHA 1890195 (0) 1
51. Falcníková Amálie 2008 Sporting/Příbram195 (0) 1
52. Malá Ester 2008 ACTJ Jičím190 (0) 1
53. Zdechovská Eliška 2009 SPARTA185 (0) 1
54. Kahounova Julie 2008 BSK Cyklomarket180 (0) 1
55. Petriláková Amálie Rebeka 2009 OK Dobříš176 (0) 1
56. Havelková Adéla 2008 Buková u Příbramě176 (0) 1
57. Hrašková Markéta 2009 Lhota u PB 126172 (0) 1
58. Kudelňáková Alena 2008 172 (0) 1
59. Petroková Marie 2008 Sk Vlčáci172 (0) 1
60. Kaštánková Františka 2008 Běleč168 (0) 1
61. Rybáčková Kačka 2008 SK Vlčáci168 (0) 1
62. Charvátová Bára 2008 Příbram168 (0) 1
63. Rosenbaumová Viktorie 2009 168 (0) 1
64. Stalmacherová Sofie 2009 Davle168 (0) 1
65. Pecková Valerie 2009 168 (0) 1
66. Šindelářová Barbora 2009 Sporting Příbram164 (0) 1
67. Ptáčková Eliška 2009 SK Vlčáci164 (0) 1
68. Raušová Emma 2009 SK Mníšecký expres164 (0) 1
69. Weeks Adélka 2009 ---160 (0) 1
70. Černá Dominka 2009 Nučice160 (0) 1
71. Eliška Šantorová 2009 160 (0) 1
72. Douchová Vendula 2009 Atletika Jižní Město156 (0) 1
73. Skrbková Kristýna 2009 Jince156 (0) 1
74. Štenglová Emmanuelle 2009 Dobříš156 (0) 1
75. Duníková Adéla 2008 ---152 (0) 1
76. Andělová Tereza 2009 Běštín152 (0) 1
77. Ozgová Veronika 2009 Atletika Chuchle148 (0) 1
78. Mezihoráková Jessica 2008 ZŠ Obecnice144 (0) 1
79. Menčiková Lucie 2009 Sportovní akademie Sokol Dobří144 (0) 1
80. Hršelová Anna 2009 Mníšek p. Brdy144 (0) 1
81. Maxa Elizabeth 2008 AC Falcon Rokycany144 (0) 1
82. Hrušková Lucie 2009 AC Fit řízci140 (0) 1
83. Čiháková Anna 2009 Dobříš140 (0) 1
84. Vilhelmová Nina 2009 Sokol Přibram140 (0) 1
85. Řezáčová Doubrava 2009 137 (0) 1
86. Kalivodová Karolína 2008 Masarykova ZŠ137 (0) 1
87. Pechová Iva 2009 134 (0) 1
88. Spoustová Magdaléna 2009 Střela žebrák134 (0) 1
89. Iskov Barbora 2009 Střela Žebrák134 (0) 1
90. Pašková Eliška 2008 Loko Beroun134 (0) 1
91. Kozáková Michaela 2009 134 (0) 1
92. Rjučkova Kira 2009 134 (0) 1
93. Crková Danaiela 2008 Střela Žebrák134 (0) 1
94. Nováková Denisa 2008 Sportovní akademie Sokol Dobří131 (0) 1
95. Sýkorová Zuzana 2009 P-5 Zbraslav131 (0) 1
96. Šenkýřová Karolína 2008 AC Falcon Rokycany131 (0) 1
97. Míková Alexandra 2008 ---128 (0) 1
98. Valterová Lucie 2009 Příbram Hase128 (0) 1
99. Barochovská Zdena 2009 128 (0) 1
100. Osvaldová Eliška 2009 Podlesí125 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 112   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: