Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (47)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.5.2017 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:07 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 200 1. 200
4. 00:29:40 Hostička Jan 1979 Příbram 185 2. 195
6. 00:30:56 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 176 3. 190
7. 00:31:30 Burian Michal 1994 Vyběhej se 172 4. 185
8. 00:32:01 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 168 5. 180
9. 00:32:16 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 164 6. 176
10. 00:32:18 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 160 7. 172
13. 00:33:33 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 148 8. 168
14. 00:33:41 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 144 9. 164
24. 00:36:04 Brož Lubomír 1980 Příbram 113 10. 160
26. 00:36:12 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 108 11. 156
27. 00:36:26 Flachs Michal 1987 Podlesí 106 12. 152
28. 00:36:37 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 104 13. 148
32. 00:36:57 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 96 14. 144
33. 00:37:18 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 94 15. 140
34. 00:37:19 Holeček Petr 1996 Vyběhej se 92 16. 137
36. 00:37:37 Čížek Jan 1995 SK Namnice 88 17. 134
41. 00:37:59 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 78 18. 131
42. 00:38:03 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 76 19. 128
46. 00:39:05 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 68 20. 125
48. 00:39:43 Břicháček Miloš 1981 Počaply 64 21. 122
50. 00:40:30 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 60 22. 119
51. 00:40:50 Vávra Pavel 1990 Vorvani 58 23. 116
53. 00:41:20 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 54 24. 113
55. 00:41:34 Svoboda Petr 1986 Lazaři 50 25. 110
57. 00:42:09 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 46 26. 108
59. 00:43:05 Hanuš Jiří 1983 Musadostrakonice 42 27. 106
63. 00:43:51 Mázdra Marcel 1978 Chrást 37 28. 104
65. 00:44:39 Křivánek Tomáš 1988 MP Březnice 35 29. 102
67. 00:45:00 Kail Lukáš 1989 Milfka 33 31. 98
68. 00:45:00 Kačena Miroslav 1990 Milfka 32 32. 96
69. 00:45:19 Vávra Petr 1994 Vorvani 31 33. 94
72. 00:48:04 Šimáček David 1996 Příbram 28 34. 92
73. 00:48:30 Moser Jiří 1985 Lazaři 27 35. 90
76. 00:50:35 Makoš Jan 1997 24 37. 86

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Dospělí
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: