Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.8.2018 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
2. 01:22:33 Saji Abdelkabir 1976 Maroko 195 1. 200
4. 01:29:50 Gerych David 1977 AK Kroměříž 185 2. 195
7. 01:32:20 Minařík Petr 1976 Rokycany 172 3. 190
10. 01:34:32 Bláha Jan 1971 AK KROMĚŘÍŽ 160 4. 185
15. 01:38:24 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 140 5. 180
24. 01:43:31 Stančík Tomáš 1976 Plzeň 113 6. 176
29. 01:47:24 Rataj Pavel 1969 Rokycany 102 7. 172
32. 01:48:07 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 96 8. 168
33. 01:49:01 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 94 9. 164
34. 01:49:39 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 92 10. 160
40. 01:51:19 Scheu Harald 1969 LMB 80 11. 156
42. 01:52:15 Crossan William 1970 Olymp 76 12. 152
43. 01:53:18 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 74 13. 148
45. 01:54:39 Tomčo Dušan 1976 70 14. 144
49. 01:55:30 Lébl Jaroslav 1976 Solar Turbines 62 15. 140
54. 01:57:15 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 52 16. 137
56. 01:57:52 Babka Tomáš 1972 Tos Žebrák 48 17. 134
57. 01:58:17 Nebeský Tomáš 1969 Varta Žebrák 46 18. 131
60. 01:59:14 Rábik Jan 1978 Noufýr 40 19. 128
66. 02:01:10 Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod 34 20. 125
68. 02:01:44 Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno 32 21. 122
70. 02:02:34 Štěpánek Petr 1975 LO Vrsovice 30 22. 119
73. 02:03:02 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 27 23. 116
90. 02:06:28 Červený Michal 1974 CZ 10 25. 110
91. 02:06:49 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 9 26. 108
97. 02:09:28 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 3 27. 106
98. 02:10:16 Šlosar Roman 1974 Sokol Žebrák 2 28. 104
99. 02:10:41 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 1 29. 102
104. 02:12:14 Kuník Tomáš 1970 Žebrák 0 30. 100
105. 02:12:34 Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 0 31. 98
106. 02:12:41 Litvík Majo 1972 Plevník-Drienové 0 32. 96
107. 02:12:59 Košťál Jan 1972 Hopman Team Žatec 0 33. 94
112. 02:18:58 Neděla Tomáš 1971 T. Štěpánov 0 34. 92
113. 02:19:39 Hrabák Karel 1973 Ski Klub Žebrák 0 35. 90
114. 02:20:07 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 36. 88
115. 02:20:18 Kunc Petr 1970 Sokol Žebrák 0 37. 86
117. 02:20:45 Šiška Jiří 1971 Zdice 0 38. 84
123. 02:24:37 Jarolím Petr 1970 Beroun 0 39. 82
125. 02:25:53 Herzig Jan 1978 Modřany 0 40. 80
126. 02:25:59 Koldovský Martin 1977 Zeleneč 0 41. 78
132. 02:33:36 Hubička Filip 1975 Družec 0 42. 76
134. 02:36:35 Aubrecht Petr 1972 Bonbon 0 43. 74
135. 02:36:36 Sládek Petr 1970 Praha 0 44. 72
136. 02:37:09 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 0 45. 70
145. 02:57:31 Rašner Tomáš 1969 KVS Olomouc 0 46. 68
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: