Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 5.9.2020 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 01:34:19 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2 . 01:38:18 Štefaničová Hana 1976 Příbram 195 2. 195
3 . 01:41:01 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 190 3. 190
4 . 01:41:55 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 185 4. 185
5 . 01:44:41 Křížová Aneta 1989 180 1. 200
6 . 01:45:32 Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram 176 2. 195
7 . 01:46:53 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 172 5. 180
8 . 01:51:55 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 6. 176
9 . 01:53:38 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 164 3. 190
10 . 01:54:15 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 160 7. 172
11 . 01:54:34 Vladykova Lucie 1980 156 8. 168
12 . 01:55:14 Kafková Lucie 1982 Zdice 152 9. 164
13 . 01:56:06 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 148 1. 200
14 . 01:57:45 Matějková Petra 1993 Komárov 144 4. 185
15 . 01:59:20 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 140 2. 195
16 . 02:01:29 Hartmanová Stanislava 1958 --- 137 1. 200
17 . 02:02:45 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 134 3. 190
18 . 02:03:24 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 131 4. 185
19 . 02:06:10 Dragounová Martina 1987 Netvořice 128 5. 180
20 . 02:06:16 Kočí Petra 1979 125 10. 160
21 . 02:06:48 Kudelňáková Miroslava 1979 122 11. 156
22 . 02:08:32 Mudrová Bohumila 1982 119 12. 152
23 . 02:08:41 Urbanová Zora 1974 --- 116 5. 180
24 . 02:10:25 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 113 13. 148
25 . 02:11:41 Vršecká Naďa 1981 110 14. 144
26 . 02:11:47 Skalková Natálie 1988 Praha 5 108 6. 176
27 . 02:12:27 Havelková Jana 1978 106 15. 140
28 . 02:12:55 Procházková Lenka 1976 104 16. 137
29 . 02:14:46 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 102 17. 134
30 . 02:18:37 Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 100 18. 131
31 . 02:18:37 Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM 98 19. 128
32 . 02:20:02 Nižňanská Natalie 1993 Příbram 96 7. 172
33 . 02:20:08 Tyšerová Sabina 1996 SRTG NOVE STRASECI 94 8. 168
34 . 02:20:51 Mazáková Helena 1984 Milín 92 20. 125
35 . 02:21:47 Motejlová Kateřina 1997 90 9. 164
36 . 02:22:51 Hlaváčová Lucie 1979 88 21. 122
37 . 02:23:13 Krejzarová Zdeňka 1986 86 10. 160
38 . 02:23:31 Černa Monika 1990 Příbram 84 11. 156
39 . 02:24:30 Vernerová Darina 1987 Vegan Sport Club 82 12. 152
40 . 02:34:31 Dulíková Zuzana 1990 Suchodol 80 13. 148
41 . 02:36:37 Zajíčková Veronika 2002 Příbram 78 1. 200
42 . 02:37:06 Jehličková Šárka 1979 76 22. 119

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, časy kol jednotlivců, časy kol štafet, , kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: