Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (6)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.9.2020 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:13 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 200 1. 200
2. 00:29:31 Širanec Peter 1981 Koněprusy 195 2. 195
3. 00:30:07 Chyba Jiří 1979 Nutrend Specialized 190 1. 200
4. 00:30:11 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:30:36 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 180 3. 190
6. 00:31:12 Burian Tomáš 1998 Višňová 176 4. 185
7. 00:31:24 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 172 1. 200
8. 00:31:27 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 168 3. 190
9. 00:31:43 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 164 5. 180
10. 00:32:17 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 6. 176
11. 00:32:48 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 156 7. 172
12. 00:33:28 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 152 4. 185
13. 00:33:45 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 148 5. 180
14. 00:33:49 Zeman Václav 1984 Bell 144 8. 168
15. 00:35:02 Vitásek Josef 1958 Buková 140 1. 200
16. 00:35:21 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 137 9. 164
17. 00:35:30 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 134 6. 176
18. 00:35:33 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 131 7. 172
19. 00:35:37 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 128 8. 168
20. 00:35:43 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 125 9. 164
21. 00:35:44 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 122 10. 160
22. 00:35:59 Hromádka Ondřej 1980 D5 119 10. 160
23. 00:36:00 Šiman Eduard 1965 Praha 10 116 2. 195
24. 00:36:14 Raboch Ivan 1966 Žebrák 113 3. 190
25. 00:36:22 Zadražil Michal 1979 Hořovice 110 11. 156
26. 00:36:33 Jilg Petr 1986 CAMINO 108 11. 156
27. 00:36:48 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 106 12. 152
28. 00:36:55 Jung Václav 1977 Beroun 104 13. 148
29. 00:37:03 Dušek Václav 1974 Dobříš 102 14. 144
30. 00:37:05 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 100 4. 185
31. 00:37:07 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 98 2. 195
32. 00:37:27 Turek Jiří 1962 Chaloupky 96 5. 180
33. 00:37:48 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 94 6. 176
34. 00:37:52 Werner Martin 1989 Beroun 92 12. 152
35. 00:38:21 Marek Václav 1956 Sherpa 90 3. 190
36. 00:38:30 Hršel Josef 1976 Mníšek pod Brdy 88 15. 140
37. 00:38:40 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 86 7. 172
38. 00:38:52 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 84 16. 137
39. 00:39:11 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 82 8. 168
40. 00:39:13 Oplíštil Pavel 1985 80 13. 148
41. 00:39:14 Krátký Josef 1980 Dobříš 78 17. 134
42. 00:39:16 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 76 18. 131
43. 00:40:12 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 74 9. 164
44. 00:40:57 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 72 4. 185
45. 00:41:06 Bauer Martin 1977 Chlustina 70 19. 128
46. 00:41:16 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 68 20. 125
47. 00:41:28 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 66 10. 160
48. 00:41:44 Dítě Martin 1968 Štěchovice 64 11. 156
49. 00:41:49 Jarkuliš Radek 1977 Prostřední Lhota 62 21. 122
50. 00:41:59 Pšenica Tomáš 1985 60 14. 144
51. 00:42:48 Sadilek Václav 1982 58 15. 140
52. 00:43:03 Marhoul Lukáš 1976 Říčany 56 22. 119
53. 00:43:10 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 54 5. 180
54. 00:43:30 Svoboda Jan 1943 Příbram 52 1. 200
55. 00:43:52 Kašpar Michal 1990 Černín 50 16. 137
56. 00:44:00 Hrubý Martin 1987 Sparta 48 17. 134
57. 00:44:10 Svoboda Robert 1973 Beroun 46 23. 116
58. 00:44:27 Bureš Michal 1987 44 18. 131
59. 00:47:10 Havlíček Jan 1973 Medicinman 42 24. 113
60. 00:47:42 Magera Petr 1966 Příbram 40 12. 152
61. 00:47:52 Novák Michal 1958 Dobříš 39 6. 176
62. 00:49:20 Panuška Přemysl 1957 VK Blesk 38 7. 172
63. 00:53:33 Leitner Josef 1969 Příbram 37 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, jednotlivci, časy kol, , kategorie

fotky od Hynka Plavce

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: