Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.9.2021 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:12 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 200 1. 200
2. 00:29:42 Burian Tomáš 1998 Višňová 195 2. 195
3. 00:29:52 Škrlant Martin 1979 Žebrák 190 1. 200
4. 00:30:41 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:30:54 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 3. 190
6. 00:31:09 Pergler Lukáš 1992 Komárov 176 3. 190
7. 00:31:19 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 172 4. 185
8. 00:32:26 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 00:32:46 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 4. 185
10. 00:33:12 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 160 2. 195
11. 00:33:26 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 156 3. 190
12. 00:33:54 Souček Filip 1984 Tochovice 152 5. 180
13. 00:34:40 Raboch Ivan 1966 Žebrák 148 4. 185
14. 00:34:46 Pavlík Martin 1978 Krnov 144 5. 180
15. 00:35:06 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 140 5. 180
16. 00:35:14 Jilg Petr 1986 CAMINO 137 6. 176
17. 00:35:18 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 134 6. 176
18. 00:35:36 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 131 6. 176
19. 00:35:36 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 128 7. 172
20. 00:35:58 Vitásek Josef 1958 Buková 125 1. 200
21. 00:36:15 Šiman Eduard 1965 Praha 10 122 8. 168
22. 00:36:31 Osladil Martin 1977 PL Praha 119 7. 172
23. 00:36:31 Flachs Michal 1987 Podlesí 116 7. 172
24. 00:36:54 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 113 8. 168
25. 00:36:59 Ladislav Vobejda 1974 Pribram 110 9. 164
26. 00:37:23 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 108 10. 160
27. 00:37:30 Myslivec Michal 1986 106 8. 168
28. 00:37:33 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 9. 164
29. 00:37:35 Dvořák Vítězslav 1983 TTK Slavia Plzeň 102 9. 164
30. 00:38:52 Kašpar Michal 1990 Černín 100 10. 160
31. 00:39:10 Svoboda Robert 1973 Beroun 98 11. 156
32. 00:39:18 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 96 12. 152
33. 00:39:58 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 94 11. 156
35. 00:40:24 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 90 10. 160
36. 00:40:47 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 88 11. 156
37. 00:41:07 Staněk Martin 1991 86 13. 148
38. 00:42:00 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 84 12. 152
39. 00:42:11 Bauer Martin 1977 Chlustina 82 13. 148
40. 00:42:26 Chvála Martin 1986 Březnice 80 14. 144
41. 00:43:20 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 78 13. 148
42. 00:43:22 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 76 1. 200
43. 00:44:42 Mázdra Marcel 1978 Chrást 74 14. 144
44. 00:45:03 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 72 14. 144
45. 00:46:38 Novák Michal 1958 Dobříš 70 2. 195
46. 00:47:45 Magera Petr 1966 Příbram 68 15. 140
47. 00:48:52 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 66 3. 190
48. 00:54:58 Leitner Josef 1969 Příbram 64 16. 137
49. 00:55:35 Podlena Václav 1991 Hvožďany 62 15. 140
50. 01:06:10 Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 60 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, hlavní závod, kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: