Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

3.7. Lochovice - Plešivec dětské závody Propozice Přihlášky (175)
14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.4.2022 - Penzion Cup

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:53 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 200 1. 200
2. 00:33:04 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:33:33 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 190 2. 195
4. 00:33:57 Pergler Lukáš 1992 Komárov 185 2. 195
5. 00:35:00 Tajšl Adam 2000 BDS Academy 180 3. 190
6. 00:35:58 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 1. 200
7. 00:36:22 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 172 2. 195
8. 00:36:30 Uldrych Dušan 1978 168 3. 190
9. 00:36:45 Zadražil Michal 1979 Hořovice 164 4. 185
10. 00:36:54 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 160 5. 180
11. 00:37:00 Raboch Ivan 1966 Žebrák 156 3. 190
12. 00:37:29 Vitásek Josef 1958 Buková 152 1. 200
13. 00:37:30 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 148 4. 185
14. 00:37:57 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 144 6. 176
15. 00:38:37 Zemek Michal 1977 Příbram 140 7. 172
16. 00:39:06 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 137 5. 180
17. 00:39:17 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 134 6. 176
18. 00:40:25 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 131 7. 172
19. 00:40:56 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 128 8. 168
20. 00:41:00 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 125 9. 164
21. 00:41:09 Myslivec Michal 1986 122 4. 185
22. 00:41:16 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 119 10. 160
23. 00:41:21 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 116 11. 156
24. 00:41:49 Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 113 5. 180
25. 00:42:02 Bárta Tomáš 1974 Cerhovice 110 12. 152
26. 00:42:05 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 108 8. 168
27. 00:42:31 Mařík Michal 1975 Praha 10 106 13. 148
28. 00:42:37 Svoboda Robert 1973 Beroun 104 14. 144
29. 00:43:03 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 102 9. 164
30. 00:43:18 Kadeřábek Miloš 1987 100 6. 176
31. 00:43:31 Kašpar Michal 1990 Černín 98 7. 172
32. 00:43:35 Herman Petr 1974 Euro Sitex 96 15. 140
33. 00:43:59 Valenta Michal 1962 Tužín 94 2. 195
34. 00:44:25 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 92 3. 190
35. 00:45:40 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 90 10. 160
36. 00:46:17 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 88 11. 156
37. 00:46:24 Raschman Robert 1961 Mníšek pod Brdy 86 4. 185
38. 00:46:51 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 84 12. 152
39. 00:48:11 Svoboda Jan 1943 Příbram 82 1. 200
40. 00:49:48 Novák Michal 1958 Dobříš 80 5. 180
41. 00:50:06 Bureš Michal 1987 78 8. 168
42. 00:50:09 Hons Pavel 1980 76 16. 137
43. 00:50:34 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 74 2. 195
44. 00:54:31 Magera Petr 1966 Příbram 72 13. 148
45. 00:55:54 Kašpar Ivo 1982 AO Kovohutě Příbram 70 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, kategorie, muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: