Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.4.2022 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:38 Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 200 1. 200
2. 00:14:50 Šafránková Johana 1997 Loko Beroun 195 2. 195
3. 00:14:57 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 190 3. 190
4. 00:15:35 Palkova Veronika 1982 185 1. 200
5. 00:15:42 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 180 2. 195
6. 00:16:27 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 176 1. 200
7. 00:16:29 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 172 3. 190
8. 00:16:41 Kadaňková Michaela 1985 168 4. 185
9. 00:16:43 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 164 5. 180
10. 00:17:21 Bauerová Markéta 1980 Chlum 160 6. 176
11. 00:17:24 Stibalová Petra 1976 Broumy 156 2. 195
12. 00:17:56 Landauerová Radka 1992 Příbram 152 4. 185
13. 00:18:10 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 148 1. 200
14. 00:18:21 Hrabáková Lucie 1981 Mýto 144 7. 172
15. 00:18:23 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 140 3. 190
16. 00:18:23 Hacaperková Eva 1986 Příbram 137 8. 168
18. 00:18:32 Pavlíková Petra 1984 Narysov 131 9. 164
19. 00:18:43 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 128 2. 195
20. 00:18:59 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 125 4. 185
22. 00:19:12 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 119 5. 180
23. 00:19:12 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 116 5. 180
24. 00:19:16 Jandurová Iva 1985 za sebe 113 10. 160
25. 00:19:38 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 110 3. 190
26. 00:19:42 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 108 11. 156
27. 00:19:47 Dolejšová Irena 1981 Nižbor 106 12. 152
28. 00:19:50 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 104 6. 176
29. 00:20:06 Hartmanová Stanislava 1958 --- 102 4. 185
30. 00:20:07 Cibulková Jana 1994 Žebrák 100 6. 176
31. 00:20:12 Macourková Sáva 1980 Etriatlon 98 13. 148
32. 00:20:17 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 96 7. 172
33. 00:20:22 Pertlová Martina 1974 Beroun 94 8. 168
34. 00:20:46 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 92 9. 164
35. 00:20:51 Raschmanová Hana 1990 90 7. 172
36. 00:21:01 Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko 88 14. 144
37. 00:21:06 Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres 86 10. 160
38. 00:21:11 Svobodová Dana 1952 Příbram 84 1. 200
39. 00:21:32 Krejsová Marta 1980 Rozběháme Hořovicko 82 15. 140
40. 00:21:37 Zadražilová - kraus Alice 1978 Podluhy 80 16. 137
41. 00:21:41 Linková Hana 1972 78 11. 156
42. 00:21:43 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 76 17. 134
43. 00:21:48 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 74 18. 131
44. 00:21:50 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 72 5. 180
45. 00:22:15 Kárová Iveta 1977 Maratonci 70 12. 152
46. 00:22:23 Podivínová Marie 1985 68 19. 128
47. 00:22:31 Jumarová Denisa 1983 Odolena Voda 66 20. 125
48. 00:22:32 Hajerová Soňa 1985 Cerhovice 64 21. 122
49. 00:22:52 Tichá Libuše 1982 Brnířov 62 22. 119
50. 00:22:58 Krulišová Marta 1983 Praha 60 23. 116
51. 00:23:02 Dolejšová Romana 1983 58 24. 113
52. 00:23:56 Beránková Kateřina 1994 56 8. 168
53. 00:24:35 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 54 6. 176
54. 00:25:19 Taušová Klára 1986 Žlutá kachna 52 25. 110
55. 00:29:06 Rousková Lucie 1997 Praha 50 9. 164

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, časy okruhů, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: