Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - 31.3.2024 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:38 Máša Jan 2003 RUNning team Žežice 200 1. 200
2. 00:33:01 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:33:11 Burian Michal 1994 Vyběhej se 190 3. 190
4. 00:33:25 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 185 4. 185
6. 00:34:06 Hošna Petr 1994 Atletika Písek 176 5. 180
7. 00:34:33 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 172 6. 176
8. 00:34:42 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 168 7. 172
9. 00:35:29 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 164 8. 168
10. 00:35:49 Olšan Martin 1985 tj packa praha 160 9. 164
11. 00:35:51 Polák Marek 1987 HCT Atlet 156 10. 160
17. 00:36:36 Stuchlý Pavel 1990 Sport team Brozany 134 11. 156
21. 00:38:01 Karas Stanislav 1998 Příbram 122 12. 152
25. 00:38:48 Stibor Jan 1989 Jesenice 110 13. 148
29. 00:39:05 Krejčíř Ondřej 1989 Doubravan 2009 102 15. 140
34. 00:39:40 Ryšavý Philip 2001 Mariánské Lázně 92 16. 137
38. 00:40:15 Klimek Jan 1992 SDH Drásov 84 17. 134
40. 00:40:20 Lisý Pavel 1994 Králův Dvůr 80 18. 131
44. 00:40:53 Hvižď Leoš 1990 72 19. 128
49. 00:41:31 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 62 21. 122
54. 00:41:52 Melichar Martin 2000 Marila 52 23. 116
57. 00:42:12 Žižka Ondřej 1986 Běžecký klub České spořitelny 46 24. 113
72. 00:44:17 Mrázek Šimon 1988 28 27. 106
74. 00:44:43 Štika Jan 1985 Hannah 26 28. 104
81. 00:45:20 Matějka Josef 2000 19 29. 102
83. 00:45:38 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 17 30. 100
92. 00:46:29 Jobek Ondřej 1996 Příbram 8 32. 96
97. 00:46:57 Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 3 33. 94
102. 00:47:16 Drechsler Aleš 1987 Revize Rožmitál 0 34. 92
104. 00:47:42 Vobr Jan 1996 Drásov 0 35. 90
105. 00:47:48 Stehlík David 1990 Amatéři 0 36. 88
109. 00:47:57 Huml Matěj 2001 Březnice 0 38. 84
110. 00:48:01 Kopáček Jiří 1993 Drásov 0 39. 82
114. 00:48:09 Myslivec Michal 1986 0 40. 80
119. 00:48:50 Havel Jan 1986 BET-AT-HOME.COM 0 43. 74
135. 00:51:06 Dvořák Filip 1991 0 46. 68
141. 00:51:29 Švejnoha Pavel 1986 SDH Bezděkov pod Třemšínem 0 47. 66
144. 00:52:06 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 0 48. 64
149. 00:52:27 Huml František 1985 Team Internet Pb 0 50. 60
164. 00:55:12 Volf Jan 1989 0 53. 54
171. 00:56:12 Volf Ondřej 1991 0 55. 50
175. 00:56:34 Chvála Martin 1986 Březnice 0 56. 48
177. 00:56:43 Řehoř Miloslav 1991 AC Čimelice 0 57. 46
180. 00:57:30 Paul Pavel 1987 0 59. 42

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

30.6.
cca 5530m s převýšením 350m,
dětské závody


Lochovice - Plešivec
Přihlášky (29)

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.