Termíny závodů pro rok 2023: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

30.9. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (111)
1.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (13)
7.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Gahler foto
Pejšův mlýn CNC obrábění Pavlišen
Turek reality Coworking Příbram z.s.

4timing

Kdyby někdo chtěl běžet v sobotu štafetu, ale chybí mu kolegové, nechť se


Běh Kovohutěmi - fotky, tisková zpráva


17.9. - Benešovský běžecký festival na novém městském atletickém stadionu - záběry z cíle: 10km, rodinné štafety, dětské závody, charitativní běh


1.10. - Hořovický cvoček propozice


21.10. - Malá Křivoklátská - propozice, časový pořad, přihlášky


přihlášky


Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava


Výsledky posledního závodu:
16.9.2023 - Běh Bezděkovem

Pořadí žen v cíli Čas
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, kategorie

Pořadí mužů v cíli Čas

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, stačí nám napsat, vyzvedneme, lepší i vykoupíme. 4timing.cz.

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na několik výjimek, příjemný kolektiv.


Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů nad 80 letBody
1. Svoboda Jan Příbram2400
2. Kněžourek Josef MK Žebrák780
3. Kylián Zdeněk Plzeň195
4. Kříž Vladimír SK Sporting Příbram195
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014

17.9. - Benešovský běžecký festival

Město Benešov se nedávno rozhodlo vybudovat sice malý, ale velice útulný městský atletický stadion, který se ihned stal domovem pro místní atletický oddíl. Jak by snad jednou mohla vypadat atmosféra i u nás v Příbrami se můžete přijet podívat v neděli 17. září. Domácí atmosféru pomůže nastolit i komentář Marcela Forejta.

web závodu, přihlášky


Dobříšská osmička v anglickém parku

Anglický park je místo na piknik. To se v neděli do koše zabalí pečené kuře, hrubé chleby. A samozřejmě konvice s čajem, přesně odměřeným. Čaj od Pickwicků, co šálek to lžička čaje a ještě jedna jako oběť té konvici, celý piknik by to mohlo pokazit a tříslovin v čaji by nebylo akorát. Neděle v anglickém parku může vypadat i méně okázale. K tomu dni patří jistě a tradičně i koňské dostihy. A když není dostatek koní, můžou to být jiné závody. Třeba běžecké. Závodníci v pestrých dresech lítají pořád a furt dokola, pak se poplácají po zádech, někteří se vejdou, zpravidla po trojicích, na takovou podivnou bednu. Zamlsají proseco, chleba se sádlem anebo meloun. Netváří se vznešeně, nemluví pravopisně, nicméně jsou na zpocené triko hrdí i na to pošetilé běhání dokola.

fotky

Petr Butzke


Neděle 3. září - Dobříšská 8

Výsledky: Děti, štafety, Celkové, kategorie, Muži/ženy, časy kol

Pozvánka na 5. ročník do dobříšského zámeckého parku. Dětské běhy začínají v 9:00 postupně od nejmenších dětí. Hlavní závod dospělých na čtyři stejné dvoukilometrové okruhy, včetně závodu čtyřčlenných štafet startuje ve 12:00

přihlášky


51. ročník Běhu Kovohutěmi

Atletický oddíl Kovohutě Příbram, z.s. (AO) a společnost Kovohutě Příbram nástupnická, a.s. zvou všechny příznivce atletiky (bez rozdílu věku), veškerého sportu a dobré zábavy do Lhoty u Příbramě. V sobotu 9. září 2023 (tradičně druhou zářijovou sobotu) se zde uskuteční již 51. ročník Běhu Kovohutěmi (začínáme druhou padesátku), který má tradičně start a cíl na fotbalovém stadionu TJ Kovohutě.

Celá tisková zpráva

https://www.kovopb.cz/beh-kovohutemi/

16.9. - pozvánka do Kocelovic


9.9. - Pozvánka na duatlon Vráž

propozice v pdf

16.9. - pozvánka Běh pro křídla

hospickridla.cz/akce/beh-pro-kridla/


Chalupářský teréňák ve Višňové

Mladé běžecké naděje Brdského poháru v sestavě Josef Leitner, Romana Hrdličková, Lucie Kafková a Tomáš Nesvačil se v sobotu 26.8.jako vždy úspěšně zúčastnili Chalupářského teréňáku ve Višňové.

Snad se svými běžeckými výkony dostanou alespoň do širší nominace na Olympiádu. V horším případě využijí dnešní fyzické úkoly, třeba běh s pytlem písku a najdou zaměstnání ve stavebnictví.

Přeji všem slunečný zbytek léta.
Josef Leitner

Výsledky


28.10. - Králodvorský čtverec


Těšíte se do Bezděkova?

My se těšíme na vás! A proto jsme si pro vás připravili spoustu novinek, které budeme postupně odtajňovat. Vyhlášení pro prvních šest v každé kategorii, poháry, medaile, občerstvení a pohodová atmosféra na vás samozřejmě budou čekat

Generální Ředitel závodu Saša Pavlišen


Záznamů: 11-20 z celkem 715   Začátek | Předchozí | Následující | Konec


Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: